..:::Forumhayta Sevgi ve ASKi YaSaYiN:::.
OoOo Hoşgedin Aramıza
Üye isen giriş yapabilirsin
Ya da bir an önce üye ol Smile
OoOo Hoşgedin Aramıza
Üye isen giriş yapabilirsin
Ya da bir an önce üye ol Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasam sevmekten ibaret.

AnasayfaPorTaLGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 85 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tuuba22

Kullanıcılarımız toplam 2298 mesaj attılar bunda 881 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 135 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 11:33 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
GeCe_MaViSi
Öyle Seviyorum ki I_vote_lcapÖyle Seviyorum ki I_voting_barÖyle Seviyorum ki I_vote_rcap 
Cemre
Öyle Seviyorum ki I_vote_lcapÖyle Seviyorum ki I_voting_barÖyle Seviyorum ki I_vote_rcap 
sivrimon
gulcin_ertu
dilara
fabregas
pesimistördek20
asksizprens
Afazi
wiSeacre
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Sevgiline msn sifresi verirmisin :)
Öyle Seviyorum ki EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 12:12 pm tarafından Afazi

» Nazım Hikmet
Öyle Seviyorum ki EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 12:11 pm tarafından Afazi

» sizce ask nedir
Öyle Seviyorum ki EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 11:25 am tarafından Afazi

» AHANDA BNM İŞDE BU
Öyle Seviyorum ki EmptyCuma Şub. 19, 2010 10:42 pm tarafından sivrimon

» Afazi'de Burdaaaaaa (:
Öyle Seviyorum ki EmptyCuma Şub. 19, 2010 10:37 pm tarafından sivrimon

» Sitemiz En son Hali Nasil????????
Öyle Seviyorum ki EmptyCuma Şub. 19, 2010 10:33 pm tarafından sivrimon

» Hayir
Öyle Seviyorum ki EmptyCuma Şub. 19, 2010 9:15 pm tarafından sivrimon

» :))))))yeniyimm benn....
Öyle Seviyorum ki EmptyCuma Şub. 19, 2010 9:04 pm tarafından sivrimon

» herkese merhaba
Öyle Seviyorum ki EmptyCuma Şub. 19, 2010 9:02 pm tarafından sivrimon

Anket
Sitemizin son halini hakkinda ne düşünüyorsunuz
berbat
Öyle Seviyorum ki I_vote_lcap22%Öyle Seviyorum ki I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
kötü gibi
Öyle Seviyorum ki I_vote_lcap11%Öyle Seviyorum ki I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
idare eder işte
Öyle Seviyorum ki I_vote_lcap0%Öyle Seviyorum ki I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
normal bir site
 0% [ 0 ]
daha on firin ekmek yemeniz lazim
 0% [ 0 ]
iyi
 0% [ 0 ]
cok güzel olmuş
Öyle Seviyorum ki I_vote_lcap22%Öyle Seviyorum ki I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
manyak bişi
 0% [ 0 ]
on üzeri on helal olsun
Öyle Seviyorum ki I_vote_lcap44%Öyle Seviyorum ki I_vote_rcap
 44% [ 4 ]
Toplam Oylar : 9
oyun 2
Oyun
oyun 3
oyun 5
oyun 4

Öyle Seviyorum ki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
dilara
Prenses
Prenses

dilara

*
Rep Puanı: 137

*

Seviye bilgisi
Güçlülük:
Öyle Seviyorum ki Img_left1000/1000Öyle Seviyorum ki Empty_bar_bleue  (1000/1000)
İtibar:
Öyle Seviyorum ki Img_left1000/1000Öyle Seviyorum ki Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı puanı:

Öyle Seviyorum ki Vide
MesajKonu: Öyle Seviyorum ki Öyle Seviyorum ki EmptySalı Mart 10, 2009 12:01 am

* *
Öyle Seviyorum ki
Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana.
Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte
tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim
dünyamda. Bütün çiçekler senÖyle Seviyorum ki Virgul bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisinÖyle Seviyorum ki Virgul bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısınÖyle Seviyorum ki Virgul ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlarÖyle Seviyorum ki Virgul gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki...
Gözümü açıyorum senÖyle Seviyorum ki Virgul kapıyorum sen... Hiç bitmeyen serüven... Günümün en keyifli anıÖyle Seviyorum ki Virgul uykumun en tatlı rüyası... Seni soluyorumÖyle Seviyorum ki Virgul havadasın. Seni kokluyorumÖyle Seviyorum ki Virgul doğadasın. Hele şimdi sonbaharsın. Ya da sonsuz bahar. Seni yaşıyorumÖyle Seviyorum ki Virgul canımdasın. Canımsın... Sarılsam sanaÖyle Seviyorum ki Virgul bin yıl geçseÖyle Seviyorum ki Virgul bir an bile ayrılmasak... Ten teneÖyle Seviyorum ki Virgul yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak... Ağaç ağaç gezipÖyle Seviyorum ki Virgul yeşersekÖyle Seviyorum ki Virgul açsak. Yere düşsekÖyle Seviyorum ki Virgul kalksak... Seni bilsemÖyle Seviyorum ki Virgul bir tek seni. Seni görsemÖyle Seviyorum ki Virgul bir tek seni... Sesin sarhoş etse beni... Öyle içimdesin ki...
Bir saniye iste benden sensiz geçirdiğimÖyle Seviyorum ki Virgul veremem. Sensiz geçecekse geçmesin zamanÖyle Seviyorum ki Virgul istemem. Seninle yeniden doğdumÖyle Seviyorum ki Virgul yeniden doğuşun kanıtıyım ben. Senden önce geçen zamanıÖyle Seviyorum ki Virgul sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişimÖyle Seviyorum ki Virgul kimmişim bilememişim. Şimdi başımı çevirip geriye bakmıyorum bile. O yol yüründü ve bittiÖyle Seviyorum ki Virgul artık seninle yürünecek bambaşka bir yol var önümde. Yorgunluk nedir bilmeyeceğimÖyle Seviyorum ki Virgul hiç şikayet etmeyeceğim ve bir tek adımda bile tökezlemeyeceğim uzunÖyle Seviyorum ki Virgul aşk dolu bir yol... Öyle aklımdasın ki...
AhÖyle Seviyorum ki Virgul sensiz kalmıyor muyum bazen yıkasım geliyor gördüğüm bütün duvarları. Ardında seni bulurum sanıyorum. Ne ayrı koyduysa biziÖyle Seviyorum ki Virgul zaman ya da yollarÖyle Seviyorum ki Virgul bir kalemde silesim geliyor. Sana dokunmamı engelleyen ne varsaÖyle Seviyorum ki Virgul bir kadehi yere çarpıp tuzla buz eder gibi parçalamak istiyorum. İsyanım taşıyorÖyle Seviyorum ki Virgul kendi öfkemden korkuyorum. Ve kavuşmak... Bunu düşünmek içimde kırılmış bütün aynaları tamir ediyor. Mavi bir yağmur başlıyorÖyle Seviyorum ki Virgul ıslanıyorum. Maviye boyanıyorum. Öyle özlüyorum ki...
Sen olÖyle Seviyorum ki Virgul hep olÖyle Seviyorum ki Virgul benimle olÖyle Seviyorum ki Virgul bende ol... Sendeyim benÖyle Seviyorum ki Virgul yüreğimi koydum yüreğinin üzerine. Aşk buÖyle Seviyorum ki Virgul başka isim arama. Hem de en koyuÖyle Seviyorum ki Virgul en deliÖyle Seviyorum ki Virgul
en tutkulu... Öğreneceğim çok şey var sana dair. Bilmediğim çok şey
var. Ama bir şeyi öyle iyi biliyorum ki... Seni öyle çok seviyorum
ki...
* *

Öyle Seviyorum ki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası