..:::Forumhayta Sevgi ve ASKi YaSaYiN:::.
OoOo Hoşgedin Aramıza
Üye isen giriş yapabilirsin
Ya da bir an önce üye ol Smile
OoOo Hoşgedin Aramıza
Üye isen giriş yapabilirsin
Ya da bir an önce üye ol Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasam sevmekten ibaret.

AnasayfaPorTaLGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 85 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tuuba22

Kullanıcılarımız toplam 2298 mesaj attılar bunda 881 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 135 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 11:33 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
GeCe_MaViSi
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcapİmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_voting_barİmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap 
Cemre
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcapİmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_voting_barİmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap 
sivrimon
gulcin_ertu
dilara
fabregas
pesimistördek20
asksizprens
Afazi
wiSeacre
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Sevgiline msn sifresi verirmisin :)
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 12:12 pm tarafından Afazi

» Nazım Hikmet
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 12:11 pm tarafından Afazi

» sizce ask nedir
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 11:25 am tarafından Afazi

» AHANDA BNM İŞDE BU
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyCuma Şub. 19, 2010 10:42 pm tarafından sivrimon

» Afazi'de Burdaaaaaa (:
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyCuma Şub. 19, 2010 10:37 pm tarafından sivrimon

» Sitemiz En son Hali Nasil????????
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyCuma Şub. 19, 2010 10:33 pm tarafından sivrimon

» Hayir
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyCuma Şub. 19, 2010 9:15 pm tarafından sivrimon

» :))))))yeniyimm benn....
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyCuma Şub. 19, 2010 9:04 pm tarafından sivrimon

» herkese merhaba
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyCuma Şub. 19, 2010 9:02 pm tarafından sivrimon

Anket
Sitemizin son halini hakkinda ne düşünüyorsunuz
berbat
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcap22%İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
kötü gibi
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcap11%İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
idare eder işte
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcap0%İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
normal bir site
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcap0%İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
daha on firin ekmek yemeniz lazim
 0% [ 0 ]
iyi
 0% [ 0 ]
cok güzel olmuş
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcap22%İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
manyak bişi
 0% [ 0 ]
on üzeri on helal olsun
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_lcap44%İmkansızlıklar aşkımı da çaldı I_vote_rcap
 44% [ 4 ]
Toplam Oylar : 9
oyun 2
Oyun
oyun 3
oyun 5
oyun 4

İmkansızlıklar aşkımı da çaldı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
GeCe_MaViSi
SevimLi Üye
SevimLi Üye

GeCe_MaViSi

*
Rep Puanı: 11022

*

Seviye bilgisi
Güçlülük:
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı Img_left9999/9999İmkansızlıklar aşkımı da çaldı Empty_bar_bleue  (9999/9999)
İtibar:
İmkansızlıklar aşkımı da çaldı Img_left9999/9999İmkansızlıklar aşkımı da çaldı Empty_bar_bleue  (9999/9999)
Başarı puanı:

İmkansızlıklar aşkımı da çaldı Vide
MesajKonu: İmkansızlıklar aşkımı da çaldı İmkansızlıklar aşkımı da çaldı EmptyPaz Mart 01, 2009 8:52 am

* *
İmkansızlık Aşkımıda Çaldı

son mektuptu sana ulaşamayanİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
karaladığım aşkımıİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul sana anlatamayanİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
gözyaşlarımla sulamıştım her satırınıİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
içimde ki özlemleriİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul sığdıramamıştım
kağıda.
oysa ne çok şey yazmak isterdim
kalem elimdeyken sana.
ne istedin ben den yaktın bu kadar.
gittin bir öpücük bile kondurmadan.
hataların arasında kalan benİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
sana doyamadım
kollarının arasında sabahlamadan.
gittim bugün gezdiğimiz yerlereİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
dolaştım yalnızİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
belki kokun sinmiştir diye.
bir hayaldi ama karşımdaydın işte.
sana sarılmak istediğimdeİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
kayboluyordun sessizce.
İstanbul bomboş sensizdi.
belki benimle ağlıyordu şimdi.
heryerde ayak izlerimizİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
ağaçların arasında sevgimizİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
dudaklarını uzatırken banaİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
öyle kaynamıştı ki içim sana.
İstanbul yorgunİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul aşka hasret bugün.
kaybettiğim seniİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul kattım sarhoşluğumaİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
kırık kadehler kesti elimiİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
kanayan yüreğimiİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
imkansızlık aşkımı da çaldı.
heryerde anılarımızİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul şiirler de kaldı.
yokluğunu sığdıramadığım şehirİmkansızlıklar aşkımı da çaldı Virgul
beni sensiz bıraktı.

* *

İmkansızlıklar aşkımı da çaldı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası